[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Oferty pracy

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″]

[vc_empty_space height=”32px”][/vc_column][vc_column][vc_column_text]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

A&J Partners realizuje projekty rekrutacyjne na terenie całego kraju dla: małych, średnich przedsiębiorstw oraz dla koncernów międzynarodowych. Dla naszych Klientów zatrudniamy pracowników na wszystkich poziomach stanowisk, od pracowników fizycznych, poprzez specjalistów, po kadrę menadżerską. Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych. Praca tymczasowa to dla młodych osób doskonały sposób na zdobycie doświadczenia, a dla osób które kilka lat nie pracowały zawodowo doskonała szansa na powrót na rynek pracy.

Drogi Pracodawco!

Jeżeli poszukujesz pracownika zadzwoń do nas – znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego fachowca.

Drogi Pracowniku!

Szukasz pracy, lub pragniesz ją zmienić – Zaufaj nam – pomożemy!

WAŻNE INFORMACJE DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY ZA POŚREDNICTWEM AGENCJI PRACY!

Co to jest Agencja Pracy?

Agencja pracy jest specyficzną formą działalności regulowanej, która w swojej strukturze zawiera trzy strony: pracodawcę użytkownika – czyli firmę, w której praca jest wykonywana, pracownika tymczasowego oraz pracodawcę, czyli także firmę jak nasza. Pracownik formalnie zatrudniony jest przez agencję pracy a swoje obowiązki wykonuje na rzecz pracodawcy użytkownika. Agencja przejmuje odpowiedzialność za całość prac związanych z procesem rekrutacji, potrafi szybko dostarczyć odpowiednią liczbę kandydatów do pracy.
Bardzo istotną kwestią jest fakt, że Agencja pracy czasowej podlega wpisowi do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez marszałka województwa. Oznacza to że nie każdy może prowadzić taki rodzaj działalności.
Agencja Pracy Tymczasowej musi zatrudniać wyspecjalizowane osoby, takie jak doradcy personalni, psychologowie, posiadać odpowiednio dostosowany lokal do prowadzenia działalności regulowanej. Reguluje nas ustawa o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz ustawa o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Jak można poznać uczciwą agencję pracy – czym się sugerować przy jej wyborze?

Aby trafić na uczciwą agencję pracy tymczasowej taką jak nasza / należy przede wszystkim sprawdzić, czy posiada wpis do krajowego rejestru agencji zatrudnienia. Biura które nie maja takiego wpisu działają niezgodnie z prawem. Oferty pracy czasowej muszą być zaopatrzone także w taki wpis oraz musi być nadmienione że jest to oferta pracy czasowej.
Należy zwrócić uwagę, czy w ofercie jest podany dokładny adres firmy , czy tylko anonimowy telefon. Nie wybierajmy ofert bez konkretnych danych.
Czy pracownik tymczasowy ma szansę na stałe zatrudnienie?
Oczywiście, że tak. Praca czasowa jest okresem przejściowym, próbnym zarówno dla pracownika jak i pracodawcy poznają się nawzajem. Pracownik tymczasowy musi być tak samo traktowany jak pracownik zatrudniony bezpośrednio w firmie pracodawcy użytkownika.
Z roku na rok wzrasta zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych. Praca tymczasowa to dla młodych osób doskonały sposób na zdobycie doświadczenia, a dla osób które kilka lat nie pracowały zawodowo doskonała szansa na powrót na rynek pracy.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]

mapa polski

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]